Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. planinitenabulgaria
6. mt46
7. mimogarcia
8. varg1
9. iw69
10. rosiela
11. getmans1
12. hadjito
13. noshkov
14. forexninja
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. planinitenabulgaria
6. mt46
7. mimogarcia
8. varg1
9. iw69
10. rosiela
11. getmans1
12. hadjito
13. noshkov
14. forexninja
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. dominos
10. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. dominos
10. deathmetalverses
Тук са нещата, които ме болят, както и онези, които ме карат да празнувам живота всеки ден.
Думичките - защитени от Creative Commons 2.5 License.
Постинги в блога от Април, 2009 г.
25.04.2009 17:22 -
Онези дни
Във дните, в които
бях повече жива,
в които ме пееше
бях повече жива,
в които ме пееше
21.04.2009 17:38 -
Измислена
Слънце си измисляше
като онези с
усмихнатите личица
като онези с
усмихнатите личица
14.04.2009 18:25 -
Друг знае
Душата на грънчаря пее в глина
Подава стомните си.Избери,
въздишки ли сърцето да отпие
Подава стомните си.Избери,
въздишки ли сърцето да отпие
10.04.2009 16:48 -
***
Само ако можех да среша ресните
на времето в друга посока,щях
да издълбая в земята змия
на времето в друга посока,щях
да издълбая в земята змия
03.04.2009 18:06 -
Жива вода за Дракона
Драконът в сърцето ми замрял е,
ослепял след всички фойерверки.
Чувствал се и сам и тъжен,
ослепял след всички фойерверки.
Чувствал се и сам и тъжен,
01.04.2009 18:29 -
Сакото на Живота
В единия ръкав е пълно с утре,
а в другия са снимките от вчера.
Капчуци във реверите не пеят
а в другия са снимките от вчера.
Капчуци във реверите не пеят
Търсене
Блогрол
