Най-четени
1. radostinalassa
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. planinitenabulgaria
8. varg1
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. hadjito
13. noshkov
14. forexninja
2. ivandimitrovbets
3. wonder
4. zahariada
5. mt46
6. mimogarcia
7. planinitenabulgaria
8. varg1
9. rosiela
10. iw69
11. getmans1
12. hadjito
13. noshkov
14. forexninja
Най-активни
1. sarang
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. dominos
10. deathmetalverses
2. mimogarcia
3. radostinalassa
4. djani
5. panazea
6. iw69
7. savaarhimandrit
8. no1name
9. dominos
10. deathmetalverses
Тук са нещата, които ме болят, както и онези, които ме карат да празнувам живота всеки ден.
Думичките - защитени от Creative Commons 2.5 License.
Постинги в блога от Декември, 2010 г.
22.12.2010 18:24 -
Приказна!
* * * 2011г. * * *
Светличка да ви е, Светли души! Нека Бог благослови всяка ваша стъпчица в този тъй Чуден свят. В щастие и в здраве - Бъдете Любов!
Празнична ретро кесийка
Светличка да ви е, Светли души! Нека Бог благослови всяка ваша стъпчица в този тъй Чуден свят. В щастие и в здраве - Бъдете Любов!
Празнична ретро кесийка
14.12.2010 19:00 -
Гост
Пурпурно изтръпване в очите
вихърът без жал отвя стъкло.
У дома на топличко съм скрита
вихърът без жал отвя стъкло.
У дома на топличко съм скрита
10.12.2010 20:46 -
Усмивка в студеното
В този толкова студен от вятър ден,
премръзват в парене ръцете .
Въздишка се заплита в шала ми зелен,
премръзват в парене ръцете .
Въздишка се заплита в шала ми зелен,
05.12.2010 18:47 -
Четвъртини
Три четвърти от цялото
е това, което става в главата ти
нищо и никакво мислене
е това, което става в главата ти
нищо и никакво мислене
Търсене
Блогрол
